Hero image

Vuokrattavana uusi hallitila Maskussa, Kustavintien varrella

Isosuontie 18, 21250 Masku

210 m2 | varastotila

Property description

Vuokrattavana hallikiinteistö Maskussa, Isosuontie 18. Noin 760 m² kokoinen halli, joka on jaettavissa kolmeen osastoon (n.200–300 m²).

Hallin sisäkorkeus on 6 metriä, ja siinä on isot sähkönosto-ovet (4000 x 5000 mm), jotka mahdollistavat sujuvan sisäänajon.

Lämmitysmuotona on maalämpö lattialämmityksellä, ja lattiakaivot on varustettu öljynerotuksella. Lisäksi tilassa on varaus parvelle tai sosiaalitiloille.

Kiinteistö sijaitsee erinomaisella paikalla Kustavintien ja Isosuontien risteyksessä, mikä takaa hyvät kulkuyhteydet ja saavutettavuuden. Pihalla on kohtuullisen iso, kovapohjainen alue, joka soveltuu hyvin raskaallekin kalustolle.

Halli on valmistunut 2025

Tervetuloa tutustumaan, varaathan välittäjältä oman esittelyaikasi. Voit kysyä meiltä myös muita sopivia vaihtoehtoja, kauttamme löydät juuri Teidän tarpeisiinne sopivat tilat. Palvelumme on tilanhakijalle veloitukseton!

Additional information

Vuokra sisältää peruslämmön n. +15 C

Condition:
Uudiskohde
Prices
Rent:
1 680,00 €/kk
Square meter price:
8 €/m2
Maintenance costs:
sähkö ja vesi kulutuksen mukaan
Open in Google Maps
Contact details
Ritva Nuotio
Karoliina Eklund
Ask for more information
Location page form EN
Suostumus