Niittyportti 4
02200 Espoo
871 m2 | toimistotila | 3-4 kerros
Vuokrattavana 871 m² toimistotilaa 3. ja 4. kerroksista arkkitehti Aarne Ervin suunnittelemasta toimistorakennuksesta. Tila on mahdollista jakaa pienempiin kokonaisuuksiin vuokralaisen tarpeiden mukaan.
Rakennus on valmistunut vuonna 1971 ja peruskorjattu kokonaisuudessaan vuonna 2007 laajennusosan rakennustöiden yhteydessä. Vuosina 2021–2022 kiinteistö on uudistettu moderniksi monikäyttäjätaloksi, joka tarjoaa avointa, valoisaa ja nykyaikaista toimitilaa.
Tilaratkaisu suunnitellaan tiiviissä yhteistyössä vuokralaisen kanssa, mikä mahdollistaa hyvin tarpeisiin sopivan toimistoympäristön.
Tervetuloa tutustumaan, varaathan välittäjältä oman esittelyaikasi. Voit kysyä meiltä myös muita sopivia vaihtoehtoja, kauttamme löydät juuri Teidän tarpeisiinne sopivat tilat. Palvelumme on tilanhakijalle veloitukseton!