Keskustori 5
33100 Tampere
136.5 m2 | toimistotila | 3 kerros
Viljakauppias Gustaf Selinin Tampereen Keskustorin etelälaitaan rakennuttama uusrenessanssityylinen rakennus on Keskustorin vanhin rakennus ja mm. Tampereen ensimmäinen vesijohdolla varustettu rakennus. Vuonna 1934 kiinteistöä laajennettiin funkkis-tyylisellä osalla Kirkkokadun puolelle.
Tämä on mainio vaihtoehto yritykselle, joka etsii huonetoimistoa. Pienillä muutostöillä ja pintojen päivityksellä tämä tila saadaan loistamaan. Tilamuutokset suunnitellaan asiakkaan tarpeiden mukaan. Keskeinen sijainti vilkkaan torin laidalla tuo asiakkaat ja työmatkalaiset lähelle.
Tervetuloa tutustumaan, varaathan välittäjältä oman esittelyaikasi. Voit kysyä meiltä myös muita sopivia vaihtoehtoja, kauttamme löydät juuri Teidän tarpeisiinne sopivat tilat. Palvelumme on tilanhakijalle veloitukseton!