Hero image

Siistiä ja edullista tuotantotilaa Pitäjänmäeltä

Atomitie 5, 00370 Helsinki

200 m2 | toimistotila | 2 Floor

Property description

Vuokrataan siistiä ja modernisoitua tilaa Pitäjänmäeltä, vuokrattava tila on 2. kerroksen 200 m2 toimistotila.

Atomitie 5 kiinteistö on monimuotoinen kohde, jossa voi yhdistää modernin toimistotilan ja tuotanto- ja varastotilaa, joka siten soveltuu monenlaiseen yritystoimintaan. Kohteessa voi yhdistellä erilaisia asiakas- toimisto- ja huoltotiloja. Kiinteistöstä löytyy kolme tavarahissiä, jotka johtavat suoraan lastauslaiturille.

Kiinteistössä on kuusi maanpäällistä kerrosta ja kellarikerron yhteensä 30.500 m2. Kohdetta on kattavasti saneerattu vuosien varrella ja pyritty kehittämään mahdollisimman ympäristöystävällisiä ja energiatehokkaita tiloja.

Atomitie 5 sijainti on erinomainen, Valimon juna-asemalle on vain 200 m matka ja oman auton käyttäjiä palvelee hallipaikat lämpöpistokkeilla.

Tilat saneerataan käyttäjän toiveiden mukaisesti. Kohteen kuvat ovat saneeratuista tiloista jotka ovat tehty.

Tervetuloa tutustumaan, varaathan välittäjältä oman esittelyaikasi. Voit kysyä meiltä myös muita sopivia vaihtoehtoja, kauttamme löydät juuri Teidän tarpeisiinne sopivat tilat. Palvelumme on tilanhakijalle veloitukseton!

Additional information
Parking space:
Hallissa
Year built:
1974
Condition:
Siisti
Open in Google Maps
Contact details
Otto Ahtola
Nina Meyke
Jorma Ryynänen
Ask for more information
Location page form EN
Suostumus