Hero image

Liiketilaa Vantaan Kuninkaalasta

Heidehofintie 2, 01300 Vantaa

515 m2 | liiketila

Property description

Vuokrattavana ensimmäisen kerroksen 515m2 liiketila, joka toiminut nyt lounasravintolana. Tiloihin kuuluu myös sosiaalitilat ja pieni toimisto.

Kiinteistö on rakennettu vuosina 1982/1999, ja sen suuret piha-alueet sekä runsaat pysäköintitilat takaavat vaivattoman asioinnin.

Sijainti on erinomainen, aivan Kehä III:n ja Kehäradan tuntumassa, ja Tikkurilan juna-asemalle on matkaa noin 1,4 km. Liikenneyhteydet Helsinki-Vantaan lentoasemalle ja Vuosaaren satamaan ovat erinomaiset. Kiinteistön autohallissa ja suurella piha-alueella on runsaasti pysäköintipaikkoja.

Tervetuloa tutustumaan, varaathan välittäjältä oman esittelyaikasi. Voit kysyä meiltä myös muita sopivia vaihtoehtoja, kauttamme löydät juuri Teidän tarpeisiinne sopivat tilat. Palvelumme on tilanhakijalle veloitukseton!

Additional information
Parking space:
Piha/Halli
Year built:
1982
Open in Google Maps
Contact details
Otto Ahtola
Nina Meyke
Jorma Ryynänen
Ask for more information
Location page form EN
Suostumus