Hero image

Ravintolaksi sopivaa liiketilaa Kauppakeskus Suuriksessa

Kynäkatu 6, 02250 Espoo

145 m2 | liiketila | Katutaso

Property description

Vuokrattavana liiketilaa erinomaisella sijainnilla Kehä II:n varrella, kauppakeskus Suuriksesta.

Katutason 145 m² liiketila soveltuu liiketilaksi tai ravintolakäyttöön. Pohjaratkaisu koostuu avarasta liiketilasta sekä useista erillisistä huoneista ja WC-tiloista. Tarvittaessa tila on mahdollista yhdistää viereiseen 84 m²:n liiketilaan, jolloin kokonaisuus voidaan mukauttaa suurempaan tilantarpeeseen.

Liiketila sijaitsee vilkkaan K-supermarketin välittömässä läheisyydessä, mikä tuo runsaasti asiakasvirtaa.

Rakennuksessa toimii myös ravintoloita ja kuntosali, jotka täydentävät kauppakeskuksen palvelutarjontaa.

Kiinteistö on helposti saavutettavissa niin autolla kuin julkisilla kulkuvälineillä. Suuris sijaitsee Kehä II varrella, mistä on hyvät yhteydet Turunväylälle ja Länsiväylälle.

Tervetuloa tutustumaan, varaathan välittäjältä oman esittelyaikasi. Voit kysyä meiltä myös muita sopivia vaihtoehtoja, kauttamme löydät juuri Teidän tarpeisiinne sopivat tilat.

Palvelumme on tilanhakijalle veloitukseton!

Additional information
Condition:
Hyvä
Open in Google Maps
Contact details
Nina Meyke
Otto Ahtola
Jorma Ryynänen
Ask for more information
Location page form EN
Suostumus