Äyritie 4

01510 Vantaa

654 m2 | toimisto | 1 kerros

Katso kuvat
Perustiedot

Äyritie 4 on lentokentän kupeeseen sijoittuva hyvin hoidettu toimisto-, tuotanto-, ja varastokiinteistö, jonka tilat ovat muunneltavia ja moniin tarkoituksiin sopivia. Kiinteistö sijaitsee Kehä III:n ja Tuusulanväylän läheisyydessä, ja se on helposti saavutettavissa niin julkisilla kuin omalla autolla. Jumbo/Flamingon kauppakeskus on vastapäätä, joten palvelut ovat aivan käden ulottuvilla.

Vuokrattavana on 1.kerroksen 654-neliöinen toimisto, jossa on tilavia toimistohuoneita, huoltotila ja paja, varasto, neuvottelutila, taukohuone sekä neljä wc:tä.

Kuvat ovat yleiskuvia kiinteistöstä.

Tervetuloa tutustumaan! Mikäli tämä ei ollut teille sopiva tila, kysy meiltä juuri teidän tarpeisiin ja budjettiin soveltuvaa kokonaisuutta. Palvelumme on vuokralaiselle veloitukseton!

Lisätiedot
Autopaikat:
Pihalla
Rakennusvuosi:
1974
Kunto:
Hyvä
Kohdetta välittää
Tommi Ryynänen
Jorma Ryynänen
Pyydä lisätietoja
Location page form FI
Suostumus